6 ПРИЧИН,ЧОМУ КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ НАС

 • 1

  ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

  Ми є експертами в сфері поліграфології та детекції брехні. Дослідження на поліграфі й навчання поліграфологів – наші основні напрямки діяльності. Ми не розпилюємось на другорядне. Маючи багаторічний досвід, ми «стерли зуби» на сотнях досліджень. Тому в цій сфері ми найкращі. В нашій команді працюють кандидати і доктори наук, поліграфологи більш ніж з десятирічним досвідом.

 • 2

  ШВИДКІСТЬ РЕАГУВАННЯ

  Наша команда поліграфологів швидко і ефективно реагує на поставлені завдання. Ми вважаємо, що можливість проведення перевірки по «гарячих слідах» дозволяє значно підвищити відсоток повернення вкраденого та розкрити злочин. А тому ми на зв'язку 24 години на добу. У нас завжди є вільний поліграфолог, який готовий виїхати до Вас.

 • 3

  ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ

  Ви платите виключно за результат. Ми надаємо не тільки послуги детекції брехні, але й конкретні відповіді на конкретно поставлені запитання. Наш досвід і можливості сприяють задоволенню навіть найвимогливіших Клієнтів. Нашими клієнтами є телеканали, політичні партії, великий і середній бізнес, які дуже ретельно підходять до підбору своїх членів та співробітників.

 • 4

  ВИКОРИСТОВУЄМО НАЙКРАЩІ ПОЛІГРАФИ

  Ми працюємо на кращих в світі поліграфах: RUBICON, LAFAYETTE, AXCITON, КРИС. Ми маємо всі необхідні дозвільні документи для проведення досліджень. З метою підвищення відсотка достовірності тільки наші поліграфологи використовуються відразу декілька поліграфів під час одного дослідження.

 • 5

  ОПЛАТА ПОСЛУГ

  Ми використовуємо гнучкий підхід в питаннях оплати послуг і загальної цінової політики Асоціації, який враховує як можливості й побажання Клієнта, так і особливості конкретного дослідження. Можливі різні форми розрахунку. Господарську (підприємницьку) діяльність здійснюють члени ВАП самостійно. Клієнтам надається належний бухгалтерський документ, який підтверджує оплату. Ми знайдемо з Вами спільну мову.

 • 6

  КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

  Ви можете бути впевнені в тому, що зможете нам довіряти найінтимніші подробиці Вашої бізнес – активності й особистого життя.