КУРСИ ПОЛІГРАФОЛОГІВ

Курси поліграфологів ВАП дозволять Вам засвоїти найбільш ефективні методики в сфері детекції брехні і роботи з поліграфом. Практичні заняття на поліграфах моделей RUBICON, LAFAYETTE, AXCITON, КРИС сформують уміння проводити перевірку на поліграфі.

 

Після проходження курсів поліграфологів Ви отримуєте документ державного зразка.

 

Пам'ятайте, що навчання роботі з поліграфом в приватних компаніях або у приватних осіб не гарантує Вам наявності необхідних знань. З «папером» про таке навчання Ви не захистите свої права ні в суді, ні перед вимогливим замовником.


ЯК СТАТИ ПОЛІГРАФОЛОГОМ?


Поліграфологом може стати громадянин України або особа з іншим громадянством, які мають вищу освіту і необхідні морально-вольові якості

 

Для отримання повної інформації щодо навчання необхідно звернутися за контактами, вказаними на нашому сайті

Процес навчання передбачає два етапи: теоретичний курс (30 днів) та практичний курс (6 місяців)

Навчальна група формується кожні три місяці

 

В сфері інструментальної детекції брехні  особлива увага завжди приділялась професіоналізму спеціалістів, які працюють з апаратно-програмним комплексом під назвою «поліграф».

 

Так само, як не можна довіритись лікарю-самоучці, точно так не можна покластися на дослідження і висновки, укладені людиною, яка багато читала, чула, дискутувала, пробувала, проте так і не пройшла потрібного навчання в сфері інструментальної детекції брехні (поліграфології).

 

Найдорожчий і сучасний поліграф не може компенсувати навіть на 10% брак розуміння специфіки і навичок інтерпретації досліджень, проведених з використанням поліграфа. Ви повинні пам'ятати, що висновок про достовірність інформації виноситься не комп'ютером, а людиною – поліграфологом.

 

Всеукраїнська асоціація поліграфологів особливу увагу приділяє підготовці кваліфікованих спеціалістів – поліграфологів, які зможуть працювати навіть в найскладніших умовах, знання яких в подальшому закріпляться досвідом і стануть гарантією того, що ні один невинний не буде звинувачений в тому, до чого він не причетний.

 

Сьогодні багато хто на освітньому ринку України, спекулюючи бажанням інших здобути освіту поліграфолога, виставляють необґрунтовано завищену вартість навчання. Ми ж сьогодні стоїмо на позиції кваліфікованого навчання професії за його середньоринкової вартості.

 

Наші випускники - Це не пересічні оператори поліграфа, ми готуємо фахівцем з проведення досліджень на поліграфі, які в подальшому можуть на підставі отриманих документів про освіту стати експертами-поліграфологами.

 

Згідно з Національним класифікатором професій в Україні "ДК 003:2010", який набрав чинності з 01.11.2010 року, під кодом КП 2144.2 в Додатку А додана професія "експерт-поліграфолог". Наші випускники – це досвідчені фахівці, які в подальшому зможуть на підставі отриманих документів про освіту стати експертами-поліграфологами.

 

Якщо у Вас є бажання стати експертом – поліграфологом, звертайтесь до Представництва Всеукраїнської асоціації поліграфологів в м. Київ!

 

З червня 2015 року випускникам курсів Всеукраїнської асоціації поліграфологів видаються свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка (використовуються номерні бланки суворої звітності).

 

Наші переваги :

 • викладання матеріалу ведеться в максимально адаптованій формі для слухачів із різним рівнем підготовки (освіти);
 • курс підготовки поліграфологів в Представництві ВАП побудований на суто індивідуальному підході;
 • етап очного навчання проводить тільки керівник школи, кваліфікація якого щорічно підтверджуєтеся в головному офісі ВАП;
 • ми навчаємо комплексній методиці роботи на комп’ютерному поліграфі (сукупність методу прямих і непрямих тестів);
 • на підставі досвіду роботи в комерційних структурах викладачі навчають особливостям розслідування розкрадань та крадіжок;
 • ви отримуєте знання в області психології брехні, методики доступу до виявлення прихованої інформації з несвідомого рівня психіки, навички психодіагностики;
 • ви отримуєте поглиблені знання за всіма відомим видам і способам протидії обстеженню на поліграфі, засвоюєте навички ретельного і детального виявлення ознак протидії;
 • ви отримуєте навики роботи відразу на п’яти поліграфах: RUBICON, LAFAYETTE, AXCITON, КРИС, БАР`ЄР

 

Навчання поліграфологів

Курс навчання роботі на поліграфі складається з трьох частин:

 

 • Заочна частина  - самостійне вивчення курсу лекцій, яке допомагає зрозуміти загальні принципи і термінологію майбутньої професії.
 •  

 • Очна частина  - вивчається безпосередньо теоретичний, методичний та практичний матеріал, виконуються об'ємні домашні завдання. Теоретичну частину курсу викладають професійні психологи і психофізіологи з академічною освітою і науковими ступенями. Методологічну і практичну частину курсу читають експерти Всеукраїнської асоціації поліграфологів. Після закінчення 4-тижневого очного курсу навчання видається свідоцтво державного зразка.
 •  

 • Кураторський супровід  - допомога починаючим фахівцям на всіх етапах практичного тестування на поліграфі. Кураторський супровід забезпечують провідні експерти-поліграфологи ВАП. Після здачі заліку кваліфікаційній комісії по практичній частині курсу видається свідоцтво затвердженого зразка.

 

Умови підготовки спеціалістів поліграфологів

 

 • Групи курсантів малокомплектні, по 3-5 чоловік
 •  

 • Курси навчання поліграфологів проводяться в Києві.
 •  

 

Спеціальні умови і знижки на навчання

 

 • При навчанні курсанта і купівлі ним поліграфа «РУБІКОН» - знижка 200 у.о.
 •  

 • Співробітникам і ветеранам силових структур – знижка 200 у.о.
 •  

 • При навчанні декількох курсантів з однієї компанії або структури – знижка 200 у.о.

 

ШІСТЬ ОСНОВНИХ ПРИЧИН, ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ КЛІЄНТИ :


1.

Наші викладачі найкращі в Україні. Серед них - доктори і кандидати психологічних наук.

4.

Починаючим поліграфологам надається в оренду поліграф і гарантуються перші 10 клієнтів

2.

У вартість навчання входить вартість літератури і програмного забезпечення

5.

По закінченню навчання надається документ державного зразка

3.

Випускники мають право на безоплатне супроводження протягом півроку

6.

Ми підготували більше 70 поліграфологів

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ І ЗНИЖКИ :


Безготівковий розрахунок

 

Корпоративним і постійним клієнтам надається знижка 20%

Готівковий розрахунок

Розрахунок електронними грошима для дотримання конфіденційності.

ДЕТАЛЬНО ПРО НАВЧАННЯ